Zapisz się już dziś do udziału w XX Biegu Ulicznym św. Jakuba Ap.

Utworzono: 14-04-2022

Już 23 lipca br. zapraszamy wszystkich sympatyków biegania do udziału w Jubileuszowym XX Biegu Ulicznym św. Jakuba Ap. Trasa biegu liczy 10 km, jest atestowana, ma 3 pętle po 2,67862 km plus dobieg od startu do mety 1,96414 km. Start znajduje się przy ul. Armii Krajowej przed skrzyżowaniem z ul. Czołgistów. Dalej trasa biegu będzie przebiegała następującymi ulicami: Armii Krajowej, Okrzei, Legionów Polskich, Słowackiego, Wojska Polskiego, Okrzei, 1 Maja, prosto przecina al. Wolności i wbiega na ul. Staromiejską, plac Pokoju oraz Armii Krajowej.

Za rekord trasy przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 500 zł.

Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy, którzy ukończyli 16 rok życia i posiadają aktualne badania lekarskie. Każdy uczestnik biegu w dniu zawodów jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o braku przeciwskazań do udziału w zawodach. Za osoby niepełnoletnie podpisuje się rodzic lub opiekun prawny.

Zapisy elektroniczne poprzez stronę internetową www.dostartu.pl do dnia 18 lipca 2022 r. Link dostępny również na stronie www.csir.lebork.pl oraz www.maratonypolskie.pl

Zapisy osobiste, odbiór pakietów startowych oraz chipów tylko i wyłącznie w dniu 23 lipca 2022 r. w godz. 11.00-15.00 w Biurze Zawodów mieszczącym się w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lęborku przy ul. Curie-Skłodowskiej.

Zapisz się już dziś do udziału w XX Biegu Ulicznym św. Jakuba Ap.

Przejdź do góry strony